Gökçer Tahincioğlu

Email

TARİH

09 Eylül 2021 12:48

Yargı bu eylemi de ağır bulmadı: Otel müşterisi kadının odasına girdi, bacaklarına dokundu, iddiaya göre mastürbasyon yaptı ve serbest kaldı

Şüpheli, ifadesinde "Artniyetli olarak odaya girecek olsam güvenlik kamerasının çalışmadığı bölümden girerdim" dedi

Devamını Oku

TARİH

25 Ağustos 2021 00:00

CHP'li Kaya: Milli Eğitim Bakanlığı'nda kavga var; inşaat işlerine bir tarikat, insan kaynaklarına bir tarikat, yurt dışı eğitime başka bir tarikat bakıyor!

"Yeni bakan, kadrolara Işık cemaatini yerleştiriyor… Daha önce eğitimde aşağıdan yukarıya bir değişimi denediler, şimdi yöntem değiştirdiler. İzmir’e mülteci koleji, Kırşehir meydanına TÜRGEV yurdu açıyorlar… Ancak toplumda örtülü direnç oluştu..."

Devamını Oku

TARİH

16 Ağustos 2021 11:39

TARİH

29 Temmuz 2021 00:00

Cemaat, ÖSYM bilgisayarlarını kopyaladı; neredeyse bütün kamu sınavlarında çalınan sorularla 500 bin kişi devlete sokuldu!

İddianameye de giren ‘soru çalma’ fetvası: “Hocaefendi 'Bizim Milli Eğitim’e girmemiz lazım, Milli Eğitim’in suyu çıkmış. Amaca giden her yol mübahtır. Girin de nasıl girerseniz girin' dedi… Bugüne kadar hep sol kesim atandı. İnançsız insanlar kurumlara yerleşti. Bizim de oralarda olmaya hakkımız yok mu?..”

Devamını Oku

TARİH

28 Temmuz 2021 00:00

AKP, 17/25 Aralık’tan sonra harekete geçti, ancak örgütlü soru hırsızlığında yıllarca cemaati koruyan savcı firar etmişti!

Hâkimlik ve savcılık sınavında yanlışları bile aynı olan karı-koca çiftler, soru kitapçığında hiç karalama yapmadan bütün matematik sorularını doğru yanıtlayan avukatlar vardı! YGS’de de, ‘şifre’ ile soru yanıtlayanlar saptandı. Skandalları, cemaati aklayan takipsizlik kararları izliyordu!

Devamını Oku