Magazin

Demet Akalın ve Fatih Ürek birbirine girdi!

Ürek, katıldığı TV programında Akalın'a 'tilki' dedi

03 Şubat 2020 21:51

Aylardır aralarında gerginlik olan şarkıcı Fatih Ürek ve Demet Akalın arasındaki tartışma alevlendi. 2. Sayfa programına katılan Ürek, Akalın’ın ablasının cenazesine gelmediğini söyledi ve “Havaalanında gördüm. Bana cenazeye geleceğini söyledi ama sonradan fark ettim gelmemiş. Aramadı da. Ne oldu bilmiyorum. Kafasında tilkiler dolaştı yine her zamanki gibi. Ama saçmalıyorsun artık Demet!” diyerek tepki gösterdi.

Sinirlendiğini de belirten Ürek, daha önce verdiği bir röportajda da Akalın’ın ‘dedikoducu’ olduğunu söylemiş ve “Duyuyorum ben, sürekli dedikodu yapıyor. Milleti gömdüğünü de duyuyorum masalarda” demişti. Demet Akalın, Fatih Ürek’in bu sözleri üzerine, programın Instagram sayfasına bir yorum yaptı.

“Tilki? O senin işindir” diyen Akalın, Ürek’e şöyle cevap verdi:

"Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi geliyorum diye! Anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bi söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır kafam rahat!!!"