Kültür-Sanat

Çağatay Ulusoy başrollü Netflix dizisi "Kübra"nın 2. sezon fragmanı yayımlandı

Çağatay Ulusoy başrollü "Kübra" 2. sezonuyla 6 Haziran'da geri dönüyor

27 Mayıs 2024 16:06

Netflix, Taylan Biraderlerin, Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarladıkları, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı "Kübra"nın yeni sezon tanıtım fragmanını paylaştı.

Dizinin kadrosu

İzleyicileri nefes kesen bir devam macerasına davet eden "Kübra"da, Gökhan karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy’a, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Onur Ünsal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Mehmet Çağrı Çıtanak, Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerden oluşan görkemli bir kadro eşlik ediyor.

Dizinin konusu

Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini ‘Semavi’ yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir.

Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?

"Kübra"nın 2. sezonu, 6 Haziran'da tüm dünya ile aynı anda Netflix'te.