Magazin

Bergüzar Korel çocuklarının fotoğraflarını izinsiz çekenlere tepki gösterdi: Hakkınız olmadığını bilin artık

27 Temmuz 2021 15:44

Oyuncu Bergüzar Korel, çocuklarının fotoğraflarını uzaktan izinsiz çekenlere tepki gösterirken, “Buna hakkınız olmadığını bilin artık” dedi.

Bergüzar Korel, gittikleri plajda çocuklarının izinsiz fotoğraflarını çekenlere Instagram hesabından tepki gösterdi. Korel, Kendilerine anlayış göstererek çocuklarının fotoğraflarını çekmeyen basın mensuplarına da teşekkür etti.

Bergüzar Korel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Günler önce ailecek gittiğimiz plajda, basındaki arkadaşlar hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan birçok insanın Han ve Ali'nin bir sürü videosunun programlarına servis edildiğini ilettiler bize.

Halka açık bir yerde basın tarafından çekilen fotoğraf ya da videomuza hiçbir şey diyemem. Ama işleri bu olmasına rağmen, çocuğumuzun fotoğrafını, videolarını yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam tersine hangi his ile acaba bizim çocuklarımızın videoları çekilip yollanıyor bu sayfalarda inanın anlamıyorum. Nasıl bir tatmin duygusudur bu? Fark edip uyarıda bulunduğumda ise ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki ne sanıyorum kendimi naletliğim. Bu çok ciddi bir mesele. Hiçbir çocuğa izinsiz dokunmayın. Fotoğrafını videosunu çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık.”