Gündem

ARIZA YAPAN HAFRİYAT KAMYONU CADDEYİ TRAFİĞE KAPATTI

  Haber-Kamera: Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM/İSTANBUL,(DHA) Sarıyer Hisarüstü Nispetiye Caddesi'nde dönüş yapmak isteyen hafriyat kamyonu hava kompresörünün arızalanınca manevra yapamayıp  kaldırıma çarptı

18 Ocak 2019 17:12

 

Haber-Kamera: Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM/İSTANBUL,(DHA)
Sarıyer Hisarüstü Nispetiye Caddesi\'nde dönüş yapmak isteyen hafriyat kamyonu hava kompresörünün arızalanınca manevra yapamayıp  kaldırıma çarptı. Yaşanan arıza nedeniyle cadde çift  yönlü olarak trafiğe kapatılırken, manevra yapamayan hafriyat kamyonunu kurtarma çalışması sürüyor.
Sarıyer Hisarüstü Nispetiye Caddesi  Rumeli Hisarı istikametine  seyir halinde olan hafriyat kamyonu Boğaziçi Üniversitesi kampüsünün önüne geldiğinde dönüş yapmak istedi. Bu sırada hafriyat kamyonunun hava kompresörü patladı. Manevra yapamayan hafriyat kamyonu kaldırıma çarparak olduğu yerde kaldı. Arıza nedeniyle cadde çift yönlü olarak araç trafiğine kapatıldı. Kamyonu hareket ettiremeyen sürücü, arkadaşlarından yardım istedi.  Bir süre sonra olay yerine başka bir hafriyat kamyonu geldi.  Hava takviyesi yapılan hafriyat kamyonetinin bu sefer de marş motorunda arıza olduğu anlaşıldı. Polis ekipleri caddedeki araçları farklı güzergahlara yönlendirdi. Hafriyat kamyonunun yoldan çekilmesi için çalışmalar sürüyor. 

Görüntü Dökümü:
-------------------------
-Arıza yapan hafriyat kamyonu
-Araç trafiğine kapanan cadde
-Yardıma gelen kamyon
-Hava takviyesi yapılması
-Oluşan trafikten görüntü
-Genel ve detaylar

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir