Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian birbirine girdi

Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian, hayatlarını gözler önüne seren Keeping Up With The Kardashians adlı reality show programında tekme tokat kavga etti. İkiliyi kardeşleri Khloe Kardashian ayırdı.

26 Mart 2020 00:26

17

Kardashian/Jenner ailesinin Keeping Up With The Kardashians adlı reality show programında kavga çıktı.

27

39 yaşındaki Kim Kardashian’a kendisinden bir yaş büyük ablası Kourtney Kardashian’ın bir tartışma sırasında hakaret etmesi tansiyonu yükseltti.

37

Kavga, dövüşe dönüştü. Kourtney, kardeşine tokat atarken, Kim de ablasını tekmeledi. İki kardeşin arasına 35 yaşındaki kardeşleri Khloe Kardashian girerek, “İkiniz de kesin şunu” diye seslendi

47

Kim ve Kourtney Kardashian birbirlerinden ayrılsalar da küfürler havada uçuştu. İki kardeş, birbirlerini görmek istemediklerini söyledi.

57

Programın tanıtımında gösterilen kavganın nedeni tam olarak anlaşılamasa da bu, kardeşlerin ilk kavgası değil. Daha önce de programda defalarca saç saça kavgaları oldu.

67

Bütün Kardashian/Jenner ailesi üyelerinin hayatları gözler önüne seren Keeping Up With The Kardashians adlı reality show'un ilk bölümü 2007 yılında yayınlandı. Aslında bu kadar uzun süre yayınlanması planlanmamıştı ancak beklenenden çok ilgi gördü. Hatta ailenin bütün üyeleri bu program sayesinde hem çok büyük bir şöhrete ulaştı hem de yüksek miktarda servet kazandı.

77

Programın ana karakterleri ailenin annesi Kris Jenner, kızları Kourtney, Kim ve Khloe Kardashian ile Kendall ve Kylie Jenner. Bir zamanlar evli olduğu fakat sonradan cinsiyet değiştiren eski eşi Bruce Jenner da geçmişte programın önemli karakterlerinden biriydi. Ailenin hayatına giren eşleri ve sevgilileri de zaman zaman kamera karşısına geçiyor.